“Kujtojeni këtë emër”, Melinda mezi njihet në fotosesionin e ri

Desk
By Desk November 6, 2020 23:03

“Kujtojeni këtë emër”, Melinda mezi njihet në fotosesionin e ri

Melinda duket atraktive në setin e ri fotografik.

Melinda Ademi është shumë aktive me imazhe të reja, në të cilat shfaqet shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka publikuar fotografi, në të cilat dukej tejet atraktive, duke vënë në plan të parë linjat trupore.

Artistja zgjodhi të vishej me ngjyrë bezhë, ndërsa me flokë shumë të gjata e me lente dukej tërësisht ndryshe.

“Kujtojeni këtë fytyrë”, ka shkruar Melinda, teksa pranoi komente të shumta nga fansat.

 

“X5” titullohet projekti i fundit nga Melinda Ademi, që e solli në duet me Gjikon dhe ishte në mesin e këngëve hit të kësaj vere. /Lajmi.net/

Desk
By Desk November 6, 2020 23:03