“Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo”, kujt po ia dedikon këto fjalë Fjolla Morina?

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:48

“Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo”, kujt po ia dedikon këto fjalë Fjolla Morina?

Artistja e njohur kosovare, Fjolla Morina, me postime të ndryshme në rrjete sociale arrin të marrë vëmendjen e publikut.

Njëjtë ndodhi edhe së fundmi ku Fjolla postoi një video ku dëgjohet duke thënë një pjesë nga aktrimi i aktores Adriana Matoshi, shkruan lajmi.net.

“Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo”, thuhet ndër tjerash në video.

Nuk dihet nëse fjalët e artistes kanë qenë dedikim për dikë. /Lajmi.net/

Video Player

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:48

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...