Kurzawa kërkon largimin nga PSG

Kurzawa kërkon largimin nga PSG

Layvin Kurzawa po kërkon të largohet nga gjiganti francez.

Për shërbimet e francezit kanë shprehur interesim disa klube nga Spanja, por ai mund të transferohet edhe në Itali.Ai pati vetëm 21 paraqitje në të gjitha garat sezonin e kaluar dhe nuk i bëri përgatitjet para-sezonale këtë vit, transmeton KosovaPress. 26-vjeçari kërkon të luajë në formacionin e parë, me një ekip që mund të luftojë për titull.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Gusht, 2019 22:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.