Ky koncept i makinës ‘Rolls Royce’ është i jashtëzakonshëm

Ky koncept i makinës ‘Rolls Royce’ është i jashtëzakonshëm

Kjo makina ‘Rolls Royce’ e së ardhmes.

‘Rolls Royce’ ka paraqitur konceptin e ri të makinës të së ardhmes dhe është e jashtëzakonshme.

Në videon që do shihni më poshtë, është prezantuar koncepti i së ardhmes së makinës “Rolls Royce” dhe padyshim që do ju lë pa fjalë, raporton “Unilad Tech”.

Makina është e ndërtuar pothuajse e gjitha me Inteligjencë Artificiale, që do të thotë kjo makinë do të jetë gjithçka rreth luksozit.

Interieri i saj të lë të mendosh se je në një dhomë luksoze të hotelit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Shtator, 2019 22:46

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.