Lady Gaga vjen me një deklaratë interesante rreth eventit të famshëm të modës

Lady Gaga vjen me një deklaratë interesante rreth eventit të famshëm të modës

‘Nuk i kam ruajtur këmbët’ thotë nikoqirja e ‘Met Gala’ Lady Gaga.

‘Met Gala’ është një nga ngjarjet më të mëdha të modës në vit, shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Me datë 6 maj të këtij viti pritet të mbahet edicioni i radhës event ky që mbahet në SHBA dhe mbledh yjet botërore në një vend.

Lady Gaga pritet të jetë nikoqire e këtij eventi, po ajo çka tërheq vëmendjen është postimi i saj në Instagram,

“Met Gala, ja ku po vijmë. Jam e lumtur që do jem bashkë-nikoqire këtë vit. Nuk i kam rruar këmbët që katër ditë, dhe kjo i përshtatet pamjes time” shkroi Gaga.

Lady Gaga njihet për karierrën e saj të bujshme si : aktore, këngëtare, dhe modele. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 4 Maj, 2019 22:19

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.