Ledri dhe Bardhi publikojnë këngën e re “Copë copë”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 23:38

Ledri dhe Bardhi publikojnë këngën e re “Copë copë”

Dy reperët e njohur të estradës, Ledri Vula dhe Bardhi, kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Copë copë” titullohet kënga e re e dyshes, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti Çelik Lipa, gjersa tekstin e kanë shkruar vet reperët, secili pjesën e tyre përkatëse.

Kënga është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio me tekst, gjersa nuk është bërë e ditur nga reperët nëse kanë ndër mend që t’ia realizojnë edhe klipin.

“Copë copë” është vetëm një nga këngët e albumit më të ri të Bardhit, “Trëndafila”, i cili u publikua i plotë të martën.

Albumi “Trëndafila” ka plot 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 23:38

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....