Ledri mall për të dashurën, ndan këtë moment me të

Desk
By Desk May 1, 2020 23:31

Ledri mall për të dashurën, ndan këtë moment me të

Ledri u bë nostalgjik për të dashurën.

Pandemia ka ndarë Ledri Vulën dhe të dashurën e tij, Sara Hoxhën, kjo e fundit po qëndron në Gjermani.

Ani pse ishin përfolur një kohë të gjatë për lidhje, Ledri ka pak muaj që e ka konfirmuar lidhjen me Sarën.

Së fundi, reperi ka publikuar një fotografi në krahët e Sarës, duke treguar se po ndien mall për të, ngase janë larg njëri-tjetrit.

Në atë imazh, Ledri shihet i mbështetur në krahun e të dashurës, e kjo e fundit po ia puthte ballin atij.

Për ndryshe, “Ha Ha Ha” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Ledri Vula, që e solli në bashkëpunim me Vig Poppën. 

Desk
By Desk May 1, 2020 23:31