Ledri Vula dhe Mozzik vijnë me Boom Boom | VIDEO

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 25 Maj, 2023 16:51

Ledri Vula dhe Mozzik vijnë me Boom Boom | VIDEO

Dy yjet e stradës shqipe Ledri Vula dhe Mozzik vijnë këtë Verë me hitin e tyre muzikor të titulluar “Boom Boom”. Kënga duket që po mirëpritet mirë nga publiku. Pa kaluar 24 orë nga publikimi në kanalin “You Tube”, ka arritur në mbi 1 milion e 800 mijë shikime, transmeton Flaka

Producent të projektit janë Rzon, Fisnik dhe Pllumb Lyrics, master GKG Mastering ndërsa video vjen nga Supercut Studio.

Ledri dhe Mozzik edhe para 10 muajve patën një bashëpunim me TeddyGrey Reacts të titulluar Shtrejt. Flaka

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 25 Maj, 2023 16:51