Leonora Jakupi nuk di të plaket, kaq e bukur po duket

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:32

Leonora Jakupi nuk di të plaket, kaq e bukur po duket

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Leonora Jakupi njihet për bukurinë e saj natyrale.

Leonora është mjaft e ndjekur në Instagram ku numëron mbi 293 mijë persona, ndërsa sjell imazhe që marrin vëmendje, shkruan Arbresh.info

Edhe së fundmi, këngëtarja u paraqit me shumë stil, teksa shkëlqente me elegancën dhe sharmin ndërsa dukej mahnitëse e veshur me të gjelbërta.

Ndërkohë, nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave të saj që e komplimentonin për dukjen.

Përndryshe, në dhjetor të vitit që lamë pas, Leonora publikoi albumin “Amël”.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:32