Lëvizja Populli, partia e re e  Skender Rexhepi-Zejdit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 17:46

Lëvizja Populli, partia e re e  Skender Rexhepi-Zejdit

Partia e deputetit Skender Rexhepi Zejdi do të quhet Lëvizja Populli, mëson TV21. Në ora 18:00 nis Kongresi popullor i organizuar nga deputeti i pavarur Skender Rexhepi–Zejdi ku do të shpalosen detaje tjera nga partia më e re në vend.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 17:46
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.