Lewandowski: Kur flisja për Barçën në takimin me Messin, sytë e tij shkëlqenin

Redaksia
By Redaksia 26 Maj, 2023 19:57

Lewandowski: Kur flisja për Barçën në takimin me Messin, sytë e tij shkëlqenin

Kohët e fundit po flitet për një rikthim të mundshëm të Leo Messit në ekipin e Barcelonës.

Akoma më afër kësaj marrëveshje e bën fakti që Sergio Busquets e Jordi Alba u larguan nga Barça, dy prej futbollistëve që kishin pagat më të larta në skuadër.

Në ceremoninë e mbajtur për zgjedhjen e sportistit më të mirë për vitin 2023, Messi dhe Leëandoëski u kapën duke biseduar me njëri tjetrin.

E mënjeherë në media filluan spekulimet për rikthimin e Messit tek Barcelona.

Pas disa ditëve, Lewandowski zbuloi një pjesë të komunikimit me Messit.

“Kur flisja për Barçën në takimin me Messin, sytë e tij shkëlqenin. Do të doja të luaja me të sezonin e ardhshëm tek Barcelona”, tha Lewandowski për medie spanjolle, njofton Klankosova.tv.

Shtatë herë fituesit të Topit të Artë i skadon kontrata me PSG-në në muajin e ardhshëm.

Redaksia
By Redaksia 26 Maj, 2023 19:57