Liverpulli “shënjestron” zëvëndësuesin e Mohamed Sallahut te Barcelona

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shkurt, 2024 20:25

Liverpulli “shënjestron” zëvëndësuesin e Mohamed Sallahut te Barcelona

Mohamed Sallah pritet të largohet në përfundim të këtij sezoni, me “faraonin” që e pret një kontratë sheikësh në Arabinë Saudite.

Largimi i tij do të krijonte një boshllëk të rëndësishëm tek Liverpulli dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit të kuq kanë nisur që tani sondazhet për të gjetur pasuesin e tij të mundshëm.

Sipas mediave angleze dy janë kandidatët kryesorë për të marrë vendin e tij, bëhet fjalë për Ansu Fati, pjesë e Brajtonit këtë sezon, por në pronësi të Barcelonës. Emri tjetër është Rafinja, sërish pjesë e Barcelonës.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Shkurt, 2024 20:25

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare