Luizi dhe Kiara ndajnë pamje nga ndërtimi i shtëpisë së tyre

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:54

Luizi dhe Kiara ndajnë pamje nga ndërtimi i shtëpisë së tyre

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet me të dashura për publikun shqiptarë, ata së shpejti do të bëhen prindër të nja vajze.

Luizi pak orë më parë ka ndarë pamje nga ndërtimi i shtëpisë së tyre ku shihet edhe ambienti afër, shkruan “Kosovarja”.

Ejlli tregon se po punohet për shtëpinë e tij ku se shpejti dhe do të akomodohen aty.

Kujtojmë se ai përgjatë qëndrimi në ‘Big Brother VIP Albania’ kishte vendosur qellim vetës që të krijoj familje, shtëpi dhe karrierë të suksesshme në muzikë, andaj fituesi i këtij reality show është duke i arritur objektivat e tij.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Shkurt, 2024 20:54

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare