Macet e mëdha pozojnë për fotografin e pasarelave

Macet e mëdha pozojnë për fotografin e pasarelave

Ai është mësuar të fotografojë modele në pasarelë, por këtë herë ka zgjedhur të përjetësojë në fotografi luanë, tigra, pantera dhe leopardë.

Ralph Perou, dikur anëtar jurie te Supermodel UK, qëndroi për një vit një kopsht zoologjik për felinët e mëdhenj në Kent, Angli, për t’u familjarizuar me ta dhe për të sjellë disa portrete të pazakontë, por tepër të bukur.

      

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Dhjetor, 2019 22:45

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

Marketing politik