Mançevski njoftoi se qeveria do të marrë vendim për të zgjatur masat për lirim nga puna

Mançevski njoftoi se qeveria do të marrë vendim për të zgjatur masat për lirim nga puna

Qeveria do të marrë vendim për të zgjatur masat për lirim nga puna, përcjell FLAKA.

Ministri i Shoqërisë dhe Administratës së Informacionit, Damjan Mançevski, në një intervistë për programin “Linja e kuqe” në TV Telam, bëri të ditur se qeveria do të vendosë brenda ditëve të ardhshme zgjatjen e masave të lirimit nga puna dhe kjo do të ndodhë gjatë gjithë periudhës së krizës me virusin korona në shtet. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 18 Mars, 2020 21:49

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.