Manchester City barazon në Brighton!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 23:06

Manchester City barazon në Brighton!

Manchester City kthehet me një pikë nga stadiumi “Amex” në Brighton.

Kampioni i ri i Anglisë ka barazuar me rezultat 1:1 me Brighton-in, në takimin e mbetur të javës së 32-të të Premier League.

Futbollist Foden ka shënuan në minutën e 25-të pas asistimit të Haaland.

Brighton kundërpërgjigjet në minutën e 38-të, duke shënuar Enciso.

Manchester City kryeson me 89 pikë dhe Brighton është në vend të gjashtë me 62 sosh.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 23:06