Mancini: Juventus ka punuar shumë mirë gjatë viteve të fundit

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka May 14, 2019 21:16

Mancini: Juventus ka punuar shumë mirë gjatë viteve të fundit

Trajneri i Italisë Roberto Mancini ka folur me fjalë të mira për Juventusin. Ai tha se Juventusika punuar shumë për të arritur aty ku është sot.

Objektivi i Juventusit mund të jetë Liga e Kampionëve, por edhe të fitosh tetë tituj të Serisë A radhazi është një gjë e madhe dhe mendoj se ndoshta nuk do të ndodhë përsëri”. Tha Roberto Mancini për Corriere Dello Sport, përcjell Albeu.

“Juventusi ka punuar shumë mirë gjatë viteve të fundit, jo vetëm sepse ai ka marrë lojtarë të mirë por sepse ka stol mjaft të mirë, ka një skuadër shumë herë më mirë sesa ekipet e tjera, përundoi Mancini.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka May 14, 2019 21:16