Matilda vjen shumë elegante në projektin e ri (Video)

Matilda vjen shumë elegante në projektin e ri (Video)

Matilda është nga Tirana mirëpo prej 5 vitesh këndon dhe performon në diasporë në shumë mbrëmje muzikore, ndërkohë që ka filluar të merr pjesë edhe ne ahengje familjare e kryesisht në Maqedoni. “Do jem me ty” është projekti i saj i tretë profesional, këngë kjo e punuar nga Vullnet Ibraimi derisa videoklipi është realizuar nga Endi Hoxha. Matilda ka studiuar në kanto klasike në liceun artistik në Tiranë, ndërkohë që shijoni këngë këngë të bukur të saj në vazhdim:

Driton Zenku
nga Driton Zenku 8 Nëntor, 2018 16:41

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA