Mavrovë-Rostushë: Arrihet konsensusi për zgjedhjen e kryetarit komunës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Gusht, 2022 16:58

Mavrovë-Rostushë: Arrihet konsensusi për zgjedhjen e kryetarit komunës

Po zhvillon zgjedhjet për kryetar komune në Mavrovë-Rostushë si dhe për këshilltar në komunën e Tetovës.

Sipas informacioneve të Klan M në Mavrovë-Rostushe është arritur konsensus, deri në ora 15:00 të drejten e votës e kanë shfrytëzuar 3423 apo 34,41%.

Numri total që kanë të drejtë vote është 9948. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 20 Gusht, 2022 16:58
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.