Mblidhet LSDM, Spasovski nuk komenton dorëheqjen e Zaevit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:14

Mblidhet LSDM, Spasovski nuk komenton dorëheqjen e Zaevit

Anëtarët e Këshillin Ekzekutiv të LSDM-së tashmë kanë filluar të mblidhen në selinë e partisë, ndërkaq Oliver Spasovski nuk komentoi para mbledhjes dorëheqjen e parlajmëruar nga kryeministri Zoran Zaev.

“A do të bisedoni për dorëheqjen e Zaevit? Do të bisedojmë për të gjitha aspektet në lidhje me situatën aktuale politike, pastaj do merrni informacione. A mendoni se Zaev duhet të jep dorëheqje? Atë që do ta vlerësojë do e them në Këshillin Ekzekutiv”, tha mes tjerash Spasovski.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:14

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...