Mblidhet LSDM, Spasovski nuk komenton dorëheqjen e Zaevit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:14

Mblidhet LSDM, Spasovski nuk komenton dorëheqjen e Zaevit

Anëtarët e Këshillin Ekzekutiv të LSDM-së tashmë kanë filluar të mblidhen në selinë e partisë, ndërkaq Oliver Spasovski nuk komentoi para mbledhjes dorëheqjen e parlajmëruar nga kryeministri Zoran Zaev.

“A do të bisedoni për dorëheqjen e Zaevit? Do të bisedojmë për të gjitha aspektet në lidhje me situatën aktuale politike, pastaj do merrni informacione. A mendoni se Zaev duhet të jep dorëheqje? Atë që do ta vlerësojë do e them në Këshillin Ekzekutiv”, tha mes tjerash Spasovski.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 20:14
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.