Mbrëmë janë grabitur disa pjesë të vagonit të Hekurudhave të Maqedonisë

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 19 Shtator, 2018 20:29

Mbrëmë janë grabitur disa pjesë të vagonit të Hekurudhave të Maqedonisë

Tre persona të panjohur mbrëmë vonë, në orën një pas mesnate, kishin kryer grabitje ndaj dy të punësuarve në zyrën e Hekurudhave të Maqedonisë – Trubarevë pas çka kishin marrë disa pjesë të vagonit.

Sipas MPB-së, grabitja kishte ndodhur në fshatin Lisiçe e Poshtme.

Po ndërmerren masa për gjetjen e autorëve dhe për zbardhjen e plotë të rastit./mia

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 19 Shtator, 2018 20:29