MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë albumin e ri “Muzikë e Alltisë”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Janar, 2022 22:50

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë albumin e ri “Muzikë e Alltisë”

Reperët e njohur të labelit PINT, MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë publikuar albumin e tyre më të ri.

Muzikë e alltisë” mban titullin albumi i tyre më i ri, i përbërë nga gjithsej 11 këngë të reja.

Dy nga këngët, përkatësisht “Stuhi mbi oqean” dhe “J.C.V.D”, janë bashkëpunime me artistë si Elvana dhe Ledri Vula.

Këngët janë produkt i studios muzikore PINT, të kompozuara me muzikë dhe tekst nga vet dyshja me bashkëpunëtorët e tyre.

Albumi “Muzikë e alltisë” është i disponueshëm në të gjitha platformat muzikore.

https://www.instagram.com/p/CYm6hm7KXqk/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=1059&rd=https%3A%2F%2Findeksonline.net&rp=%2Fmc-kresha-dhe-lyrical-sonn-publikojne-albumin-e-ri-muzike-e-alltise%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A565.0000000000001%2C%22ls%22%3A523%2C%22le%22%3A562%7D

Kjo është lista e plotë e këngëve të albumit të ri nga MC Kresha dhe Lyrical Son:

1. Kangë e shihrav
2. Hotel Mahalla
3. Inati
4. Recepti
5. Nji lot
6. Paret lejla
7. Stuhi mbi oqean (bashkëpunim me Elvanën)
8. J.C.V.D (bashkëpunim me Ledir Vulën)
9. Rrugë e gjatë
10. Rammstein
11. Guinners. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Janar, 2022 22:50