‘Me ndryshe’, Remzie Osmani do t’iu befasoj me veshjen e saj gjatë qëndrimit në Turqi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Shtator, 2022 20:50

‘Me ndryshe’, Remzie Osmani do t’iu befasoj me veshjen e saj gjatë qëndrimit në Turqi

Këngëtarja kosovare, Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe këtë verë ka qenë shumë e angazhuar nëpër shumë dasma dhe ahengje familjare.

E tani kur sezona ka kaluar, Remzia me burrinë e saj kanë filluar pushimet në Turiq.

https://video.gjirafa.com/embed/remzie-osmani-vesh-fustanin-me-te-bukur

Nga atje këngëtarja ka sjell disa imazhe ku shfaqet në formë formë.

Në këto imazhe, Remzia shfaqet me disa veshje të ndryshme, ku secila veshje po i rri me bukur se tjetra.

“Me ndryshe”, ka qenë përshkrimi që Remzija ju ka bërë këtyre imazheve, ndërsa ka paralajmëruar se është duke përgatitur videoklipin e ri.

Në këto imazhe Rema po duket si vajzë e re. /ORAinfo/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 16 Shtator, 2022 20:50