Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Maj, 2023 22:50

Më në fund, takimi i shumëpritur mes Noizyt dhe Luizit ndodhi

Pas mbarimit të edicionit të dytë të spektaklit Big Brother Vip Albania, ka filluar festa.

Në After Party-n që po mbahet në këto momente po marrin pjesë fytyra të njohura të showbizit si dhe ish-banorët.

Fituesi i BBVA u zgjedh padyshim këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli.

Gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë, disa herë ka shprehur dëshirën për të bërë një këngë me reperin Noizy.

Siç duket, ky bashkëpunim nuk do të vonoj.

Në After Party-n shihen të dy së bashku, megjithatë mbetet të shihet në ditët të vazhdim se çfarë do të ndodh mes dyshes.

Kujtojmë se edhe reperi Noizy ka qenë njëri nga përkrahësit më të mëdhenj të Luizit.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 7 Maj, 2023 22:50
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.