Me super veshje, kështu provokon Antonela

Drin Zenku
By Drin Zenku 10 Korrik, 2022 21:05

Me super veshje, kështu provokon Antonela

Antonela Berisha, është njëra nga vajzat më të komentuara.

Ajo u bë e njohur pasi mori pjesë në formatin e dashurisë “Përputhen”, shkruan ORAinfo.

Hyrja e saj bëri bujë të madhe pasi që karakteri i saj ishte shumë i fortë dhe kishte shumë përplasje.

Edhe pas daljes nga programi ajo bëri shumë bujë, duke marrë pjesë edhe në një emision tjetër siç është ai i Big Brother Albania.

Shkodrania njihet si vajzë që provokon me veshjet e saj. Së fundmi ajo është shfaqur shumë joshëse me veshjen dhe kombinimin që ka bërë.

Drin Zenku
By Drin Zenku 10 Korrik, 2022 21:05