Megan Fox ia huq modës

Megan Fox ia huq modës

Megan Fox nuk e ndihmoi as këtë herë zgjedhja e dobët e kombinimit të veshjeve për të larguar vëmendjen prej saj.

Ndërsa ngjitej në tapetin e kuq, të gjithë sytë ishin drejtuar kah aktorja. Megjithatë, arsyeja për këtë nuk është pak pozitive. Të gjithë prisnin një stil interesant, por nuk ndodhi.

Veshja që ajo zgjodhi për rastin ishte e gabuar. E bërë nga sateni dhe e zbukuruar me dantella, është më e përshtatshme të shkoni në shtrat sesa të parakaloni në një qilim të kuq.

Fox mori kritika të shumta nga publiku dhe kritikët e modës.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 12 Dhjetor, 2019 22:51

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA