Melinda Ademi dhe Ledri Vula pyesin: “A m’ke dasht”?

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2022 12:53

Melinda Ademi dhe Ledri Vula pyesin: “A m’ke dasht”?

Artistët e njohur, Melinda Ademi dhe Ledri Vula së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin e tyre.

Kënga do të mbajë titullin “A m’ke dasht”.

Publikimi i saj do të bëhet me 13 korrik, kjo është bërë e ditur nga vet artistët përmes postimeve në rrjetet sociale.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 11 Korrik, 2022 12:53
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.