Melinda publikon këngën e re “Melodia”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 23:08

Melinda publikon këngën e re “Melodia”

Rap-artistja e njohur e estradës, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Melodia” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB.

Vija melodike është realizuar nga vet Melinda, e cila e ka shkruar edhe një pjesë të tekstit në bashkëpunim me reperin Bardhi.

Ndërkohë producent i këngës është Çelik Lipa dhe incizimi është kryer në studion e SBS Entertainment.

“Melodia” është vizualizuar edhe me klip, në të cilin reperja Ademi vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe provokuese.

Për anën vizuale të projektit është kujdesur regjisori Valon Aziri.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 23:08

28
Nën
Pasi sot Shkupi u bllokua nga dhjetëra autobusë urbanë të dy shoqatave transportuese private, si...
28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...