Melinda publikon këngën e re “Melodia”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 23:08

Melinda publikon këngën e re “Melodia”

Rap-artistja e njohur e estradës, Melinda Ademi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Melodia” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB.

Vija melodike është realizuar nga vet Melinda, e cila e ka shkruar edhe një pjesë të tekstit në bashkëpunim me reperin Bardhi.

Ndërkohë producent i këngës është Çelik Lipa dhe incizimi është kryer në studion e SBS Entertainment.

“Melodia” është vizualizuar edhe me klip, në të cilin reperja Ademi vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe provokuese.

Për anën vizuale të projektit është kujdesur regjisori Valon Aziri.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 23:08
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.