Mexhiti: Sot ka pas takim në mes Ahmetit dhe Mickoskit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 21:45

Mexhiti: Sot ka pas takim në mes Ahmetit dhe Mickoskit

Sot është zhvilluar takim në mes Ali Ahmetit dhe Mickoskit të VMRO-së.

Këtë e kanë konfirmuar sonte Izet Mexhiti dhe Arben Taravari në Klan Macedonia. Sipas Izet Mexhitit dy lideret po i shqyrtojn programet nëse përputhen.

Kurse Taravari iu drejtua Mexhitit se ata (BDI) mund të bashkepunojnë me VMRO-në kurse ata si opozite nuk munden? Gjatë fushatës se zgjedhjeve lokale shumë funksionar të BDI-së akuzonin ASH pse bashkepunon me VMRO-ne.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 21:45

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....