“Mi Amor”, kap 50 milionë shikime

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:32

“Mi Amor”, kap 50 milionë shikime

Që nga paralajmërimi u dëshmua se do të jetë një hit i radhës. Kjo po dëshmohet çdo ditë e më shumë.

Projekti “Mi Amor” i Dhurata Dorës dhe Noizyt tashmë numëron mbi 50 milionë shikime në platformën YouTube.

“Mi Amor” është bërë pjesë e të gjithëve, e dëgjohet në çdo vend që nga publikimi, më 23 korrik.

Përveç dyshes, merita për këtë sukses kanë edhe bashkëpunëtorët e tyre.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Nëntor, 2021 23:32

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...