Mi Band 3i me bateri që zgjatë 20 ditë

Mi Band 3i me bateri që zgjatë 20 ditë

Xiaomi ka krijuar një orë të re fitnesi. Kjo orë do të jetë me ekran AMOLED me prekje, dhe po ashtu rezistente ndaj ujit.

Mirëpo do të jetë vetëm me ngjyrë të zezë, ekrani është 0.78 inç kurse bateria është Li-polimer 110 mAh e cila mund të zgjasë deri në 20 ditë.

Po ashtu mund të lidhet me telefonin ku mund të pranosh telefonata, mesazhe apo edhe njoftime të ndryshme.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Nëntor, 2019 22:46

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.