Mickoski: Nënshkrimi i Skender Rexhepit qëndron në iniciativë, besoj në sinqeritetin e tij

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 14:05

Mickoski: Nënshkrimi i Skender Rexhepit qëndron në iniciativë, besoj në sinqeritetin e tij

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në një dalje për mediat ka demantuar lajmet se Skender Rexhepi do ta tërheq nënshkrimin e tij nga iniciativa për rrëzimin e Qeverisë Zaev2.

“Nënshkrimi i Skender Rexhepit qëndron tek iniciativa për rrëzimin e kësaj Qeverie, besoj në sinqeritetin e tij për rrëzimin e kësaj Qeverie të korruptuar”, tha Mickoski.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 14:05
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.