Mickovski përfundon në Spital

Redaksia
By Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:39

Mickovski përfundon në Spital

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka publikuar fotografi nga spitali. Ai shkruan se ka pasur intervenim të lehtë kirurgjik.

“Një ditë dinamike. Një deputeti i rrëmbyer, krim, shantazh, turp, dhe normalisht dëshira më e madhe e LSDM-BDI-së që unë të mos isha në politikë… Dhe pas 45 minutash të një intervenimi të lehtë kirurgjik, ndihem mirë”, ka shkruar Mickoski.

Redaksia
By Redaksia 11 Nëntor, 2021 20:39