Miks smoothie-sh

Miks smoothie-sh

Përbërësit

100 gram luleshtrydhe

250 ml qumësht Orizi

2 lugë gjelle mjaltë

Përgatitja

1

Si fillim ndani përgjysmë luleshtrydhet.

2

Në një blender shtoni qumështin, luleshtrydhet, mjaltin dhe i rrihni përreth 30 sekonda.

3

Shërbejeni të freskët në një gotë dhe shijojeni!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 8 Shkurt, 2019 22:49

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA