Milloshoski dërgohet në Klinikën për Sëmundje Infektive

Milloshoski dërgohet në Klinikën për Sëmundje Infektive

Ish-ministri dhe kandidati për deputet nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski, është shtruar në spital në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup pasi që ka rezultuar pozitive me COVID-19, informon Zëri i Amerikës.

Ai ditën e premte konfirmoi se nëna e tij ishte infektuar me coronavirus. Milloshoski kishte pasur kontakte me nënën e tij në shtëpinë e tyre në Kërçovë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 30 Qershor, 2020 19:56

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.