Ministri Milevski reagon pas ironizimit të Apasiev me foton

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 23:07

Ministri Milevski reagon pas ironizimit të Apasiev me foton

Kryetari i Të Majtës, Dimitar Apasiev ka ironizuar me fotografinë e takimit me përfaqësuesit e partive shqiptare dhe pas reagimit të Zejdit se nuk shkojnë në shumicë të re parlamentare me ta, derisa Apasiev ka montuar dhe ka vendosur në vend të tij fotografinë e kryetarit të PLD Goran Milevskit.

I kontaktuar ministri Goran Milevski ka hedhur poshtë pretendimet e Apasiev duke thënë se është parodi e tij në raport me qëndrimin e Skender Rexhepit – Zejd.

“Fotoja është parodi ndaj qëndrimit të Skenderit”, ka theksuar kështu Milevski.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 23:07

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...