Miriam Cani flet rreth planeve për fëmijën e tretë

Miriam Cani flet rreth planeve për fëmijën e tretë

Miriami tregon se a ka në plan ta zgjerojë familjen.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Dyshja njihen për një marrëdhënie të shëndoshë, ndërsa janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duan.

Së fundi, Miriami i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të dinin nëse ka në plan të bëjë tjetër fëmijë.

“Pse jo, kurrë mos thuaj kurrë. Fëmijët janë parajsë në tokë”, janë fjalët e Miriamit, duke mos anashkaluar mundësinë e zgjerimit të familjes. 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 29 Korrik, 2020 22:55

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.