Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur

Një mjet ka dalë nga rruga në fshatin Mafsheq të Krujës, me pasojë vdekjen e një 52-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale Q.B, e ndërsa dy të dëmtuarit janë E.Z., 32 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe shtetasi B.K., 56 vjeç, i gjendur aktualisht në Spitalin e Krujës nën kujdesin  e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 17 Shtator, 2019 15:01

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.