Morena provokon ndjekësit duke pozuar me këmbët lart

Desk
By Desk 9 Janar, 2021 22:51

Morena provokon ndjekësit duke pozuar me këmbët lart

Morena Taraku ka joshur ndjekësit e saj.

Morena Taraku është një ndër femrat më të komentuara të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe nga jeta profesionale apo e përditshme.

Në postimet e fundit ajo shihet me këmbët lart teksa është e veshur me pak rroba duke provokuar ndjekësit e saj me pozën me këmbët lart.

“Jam shoqja më e mirë e FENDI-t”, u shpreh Morena në mbishkrimin e fotografisë.

 

Menjëherë pas publikimit Morena pranoi shumë komente pozitive për format trupore dhe paraqitjen seksi të saj./Lajmi.net/

Desk
By Desk 9 Janar, 2021 22:51