“Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:28

“Mos i kallxo Dj Geek-ut”, Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.https://www.instagram.com/reel/Ce3pjSRjaf7/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Flajmi.net&rp=%2F1mos-i-kallxo-dj-geek-ut-dafina-ka-nje-kerkese-te-vecante-ndaj-fansit%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A600.6999998092651%2C%22ls%22%3A197.59999990463257%2C%22le%22%3A583.2999999523163%7D

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

Ndryshe artistja para disa ditësh lansoi projektin muzikor ‘Dhimbje Dhimbje’ ku u pëlqye shumë nga publiku. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:28