“Mos më prek me dorë hipokrite”, eskalon debati mes Erjolës dhe Ilnisës

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 8 Shkurt, 2024 15:06

“Mos më prek me dorë hipokrite”, eskalon debati mes Erjolës dhe Ilnisës

Dy banoret e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania ”, Erjola dhe Ilnisa kanë zhvilluar një debat mjaft të ashpër me njëra-tjetrën.

Gjithçka nisi kur Ilnisa në prani të asaj që duket se ishte një bisedë joformale me Sarën, bëri një koment të pavend që shkaktoi reagimin e menjëhershëm të Erjolës.

Ilnisa u shpreh në mënyrë fyese se “nëse të gjejnë në rrugë, askush s’të merr,” e cila u konsiderua një insinuatë e rëndë për Sarën, veçanërisht pasi kjo e fundit iu përgjigj duke theksuar mungesën e familjes si një pikë delikate për të.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 8 Shkurt, 2024 15:06

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare