Moti sot do të jetë i freskët, dhe gjatë ditës me diell dhe re lokale

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Shtator, 2023 10:10

Moti sot do të jetë i freskët, dhe gjatë ditës me diell dhe re lokale

Moti sot do të jetë i freskët, dhe gjatë ditës me diell me pak re lokale.

Do të fryhet erë e dobët deri në Verilindje që herë pas here do të intensifikohet.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 5 deri në 16 gradë, dhe maksimumi do të arrijë 27 deri në 34 gradë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Shtator, 2023 10:10
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.