Moti sot me vranësira dhe i freskët, nëpër lugina do të ketë mjegull

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 09:10

Moti sot me vranësira dhe i freskët, nëpër lugina do të ketë mjegull

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe i freskët. Nëpër lugina do të ketë mjegull.

Në pjesën juglindore të vendit, do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 9 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira, ndërsa temperaturat në disa vende do të bien nën zero.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 09:10
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.