Moti sot me vranësira, reshje shiu dhe bore

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 09:11

Moti sot me vranësira, reshje shiu dhe bore

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira të ndryshueshme ndërsa pasdite me reshje shiu, në male dhe viset më të larta me reshje të dëborës.

Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jug-lindor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 3 deri në 8 gradë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 09:11