Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla…

Desk
By Desk April 17, 2020 08:51

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla…

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe erë të dobët veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus dy deri në pesë gradë, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri në 24 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në një gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 22 gradë.

Desk
By Desk April 17, 2020 08:51