Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 22:45

Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që e njoftuan para pak ditësh

6 ditë më parë Era Istrefi dhe Mozzik paralajmëruan bashkëpunimin e ri muzikor.

Mirëpo nuk kaloi as një javë nga paralajmërimi dhe dyshja anuluan lansimin e kësaj këngë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e bëri të ditur Mozzi me anë të një InstaStory ku dhe iu kërkoi falje fansave.

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”- shkruan Mozzik, teksa nga Era nuk ka ende asnjë reagim.  /Lajmi.net/ 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Gusht, 2022 22:45