MPB flet për incidentin në Saraj, ja çfarë ndodhi?

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 17:15

MPB flet për incidentin në Saraj, ja çfarë ndodhi?

Burime nga Ministria e Punëve të Brendshme konfirmojnë incidentin e ndodhur sot pasdite në Saraj, por mohojnë që ky incident të ketë ndonjë prapavijë politike. Sipas tyre, incidenti afër pompës së benzines në Saraj ka ndodhur për shkaqe personale dhe nuk ka kurrfarë lidhje me politikën, transmeton Gazeta Lajm.

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 17:15