Muhamed Zekiri i bashkohet “Alternativës” të Gashit në Kumanovë (FOTO)

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 16:06

Muhamed Zekiri i bashkohet “Alternativës” të Gashit në Kumanovë (FOTO)

“Partia politike “ AlternAtivA”, sonte ka qëndruar në Kumanovë, ku para shumë aktivistëve dhe simpatizantët e Alternativës, ka filluar fushatën e saj elektorale për zgjedhjet presidenciale të 21 prillit, në përkrahje të kandidatit të përbashkët nga koalicioni qeveritar, Stevo Pendarovski”, thonë nga Alternativa.

Ndërkohë në këtë tubim i pranishëm ka qenë edhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zeqiri.

“Sonte kisha nderin ne cilesin e nenkryetarit te LSDM-se te jem mysafire ne tubimin parazgjedhor te partnerit te koalicionit qeveritar Alternativa ne Kumanove ne perkrahje te kandidatit presidencial Stevo Pendarovski.

BashkëPërpara”, ka shkruar Muhamed Zekiri.

Desk
By Desk 7 Prill, 2019 16:06