Muhamed Zekiri: Loja ndryshoi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 12:03

Muhamed Zekiri: Loja ndryshoi

Sekretari i përgjithshëm i Qeverisë Zaev 2, Muhamed Zekiri ka reaguar për zhvillimet e fundit në Kuvend ku një deputet i Lëvizjes Besa nuk është i pranishëm në seancën për mosbesimin e Qeverisë.

“Loja ndryshoi”, shkroi Zekiri, transmeton TV21.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 12:03
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.