Muhamed Zekiri: Loja ndryshoi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 12:03

Muhamed Zekiri: Loja ndryshoi

Sekretari i përgjithshëm i Qeverisë Zaev 2, Muhamed Zekiri ka reaguar për zhvillimet e fundit në Kuvend ku një deputet i Lëvizjes Besa nuk është i pranishëm në seancën për mosbesimin e Qeverisë.

“Loja ndryshoi”, shkroi Zekiri, transmeton TV21.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 12:03

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...