Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:30

Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

MPB njofton se është ndaluar se një 18-vjeçar nga Shkupi, pas është kapur me lëndë narkotike.

“Me datë 24.05.2023 në ora 00:20 në Parkun e Qytetit në Shkup, zyrtarë policorë nga Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup kanë ndaluar D.J.(18) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe marrë lëndë pluhuri e bardhë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 24 Maj, 2023 14:30